BAS40-06W,115
Numărul produsului DigiKey
1727-4804-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-4804-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-4804-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS40-06W,115
Descriere
DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Anod comun 1 perechi 40 V 120mA (c.c.) Montare pe suprafață SC-70, SOT-323
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS40-06W,115 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 40 mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 40 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
Anod comun 1 perechi
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
120mA (c.c.)