BAS4006WH6327XTSA1
Numărul produsului DigiKey
448-BAS4006WH6327XTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BAS4006WH6327XTSA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BAS4006WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS4006WH6327XTSA1
Descriere
DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Anod comun 1 perechi 40 V 120mA (c.c.) Montare pe suprafață SC-70, SOT-323
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Infineon Technologies
Timp recuperare inversă (trr)
100 ps
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 30 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
Anod comun 1 perechi
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V