BAS40W-06-7-F
Numărul produsului DigiKey
BAS40W-06FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS40W-06FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS40W-06FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS40W-06-7-F
Descriere
DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Anod comun 1 perechi 40 V 200mA (c.c.) Montare pe suprafață SC-70, SOT-323
Modele EDA/CAD
BAS40W-06-7-F Modele
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Diodes Incorporated
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 30 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Configurație diode
Anod comun 1 perechi
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
200mA (c.c.)
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 40 mA