S463AM-915
Numărul produsului DigiKey
730-1053-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S463AM-915
Descriere
RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz – Scripete, Drept Antenă RF 902MHz – 928MHz 2dBi Element tip tată SMA Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
Nearson Inc.
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
2dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
902MHz – 928MHz
Înălțime (Max)
6,929" (176,00mm)