ANT-916-CW-HW-SMA
Numărul produsului DigiKey
ANT-916-CW-HW-SMA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-916-CW-HW-SMA
Descriere
RF ANT 916MHZ WHIP STR SMA MALE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz ISM, LoRa, Rețele senzori, Rețele de senzori Scripete, Drept Antenă RF 900MHz – 930MHz 1,2dBi Element tip tată SMA Suport conector
Modele EDA/CAD
ANT-916-CW-HW-SMA Modele
VSWR
1,9
Amplificare
1,2dBi
Ambalaj
Vrac
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Înălțime (Max)
4,724" (120,00mm)
Interval de frecvență
900MHz – 930MHz