RST-W1B6-10808-22M-FY-001
Numărul produsului DigiKey
2151-RST-W1B6-10808-22M-FY-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RST-W1B6-10808-22M-FY-001
Descriere
RF ANT 915MHZ WHIP RA SMA 108MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz – Scripete, Basculare Antenă RF – 2dBi Element tip tată SMA Suport conector
Categorie
VSWR
2
Producător
Raltron Electronics
Pierdere la retur
-10dB
Serie
Amplificare
2dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
1 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
Înălțime (Max)
4,252" (108,00mm)