STDMUB1-32.768K
Numărul produsului DigiKey
644-STDMUB1-32.768KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDMUB1-32.768KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDMUB1-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDMUB1-32.768K
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 80 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
STDMUB1-32.768K Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (2,05x1,2)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,081" L x 0,047" l (2,05mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF