CS06654-32M
Numărul produsului DigiKey
644-CS06654-32MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-CS06654-32MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-CS06654-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS06654-32M
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz – Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS06654-32M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF