STDMUA19-32.768K nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
În stoc: 46.772
Similar
TXC CORPORATION
În stoc: 2.746
Fișă de date
TXC CORPORATION
Fișă de date
Abracon LLC
Abracon LLC
În stoc: 684
32.768 kHz ±20ppm Cristal 6pF 20 kOhms 2-SMD, Fără derivație
STDMUA19-32.768K
Numărul produsului DigiKey
644-STDMUA19-32.768KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDMUA19-32.768KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDMUA19-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDMUA19-32.768K
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
STDMUA19-32.768K Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
20 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
6pF