STDMUA14-32.768K
Numărul produsului DigiKey
644-STDMUA14-32.768KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDMUA14-32.768KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDMUA14-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDMUA14-32.768K
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 6pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
STDMUA14-32.768K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (3,2x1,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
6pF