CS10820-24M
Numărul produsului DigiKey
644-CS10820-24MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-CS10820-24MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-CS10820-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS10820-24M
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±15ppm Cristal 6pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS10820-24M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
6pF