B2612USNG20D000212U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B2612USNG20D000212U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B2612USNG20D000212U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B2612USNG20D000212U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B2612USNG20D000212U1930
Descriere
LED GREEN/RED DIFFUSED 0606 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde, Roșu Verde 525nm, Roșu 624nm Indicație cu leduri – discretă Verde 3,3V, Roșu 2V 0606 (1616 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Verde 3,3V, Roșu 2V
Prod.
Curent - Test
Verde 20mA, Roșu 20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°, 140°, 120°, 140°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Verde 520nm, Roșu 632nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Pachet/cutie
0606 (1616 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,50mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 1,50mm