STDCSW4-16M
Numărul produsului DigiKey
644-STDCSW4-16MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDCSW4-16MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDCSW4-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDCSW4-16M
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±15ppm Cristal 8pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STDCSW4-16M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 75°C
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
8pF