ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR
Descriere
XTAL OSC TCXO 40MHZ CLPSNW SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 1,7V – 3,465V – 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
2,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
Undă sinusoidală limitată
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,465V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±1ppm