PIC16F15323-I/JQ
Numărul produsului DigiKey
PIC16F15323-I/JQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F15323-I/JQ
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F15323-I/JQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz