CS13836-40M
Numărul produsului DigiKey
644-CS13836-40MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-CS13836-40MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-CS13836-40MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS13836-40M
Descriere
CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz ±15ppm Cristal 6pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
40 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)
Capacitanță sarcină
6pF