CS08742-25M
Numărul produsului DigiKey
644-CS08742-25MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-CS08742-25MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-CS08742-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS08742-25M
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±15ppm Cristal 20pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS08742-25M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±25ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
20pF