SM6F26AY
Numărul produsului DigiKey
497-SM6F26AYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-SM6F26AYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-SM6F26AYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM6F26AY
Descriere
TVS DIODE 26VWM 53.5V SOD128FLAT
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,5V Clemă 75A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD128Flat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM6F26AY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Pachet/cutie
SOD-128
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
75A (8/20µs)