UWE-12/10-Q48PB-C
Numărul produsului DigiKey
811-3146-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UWE-12/10-Q48PB-C
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 10A 18V - 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UWE-12/10-Q48PB-C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Prod.
Putere (wați)
120 W
Serie
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91,5%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 8-DIP, Bloc 1/8
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,30" L x 0,90" l x 0,34" Î (58,4mm x 22,9mm x 8,6mm)