AZSR180-1AE-24D
Numărul produsului DigiKey
3385-AZSR180-1AE-24D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZSR180-1AE-24D
Descriere
RELAY EV CHG SOLAR SPST 80A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Încărcare EV, Solar Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AZSR180-1AE-24D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Tavă
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Timp de funcționare
40 ms
Tip montare
Timp eliberare
5 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală contact (Curent)
80 A
Agenție de aprobare
UL, VDE
Tensiune de comutare
440V c.a., 150V c.c. - max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
22160VA, 2400W
Grad
Curent bobină
20 mA
Rezistență bobină
1.2 kOhms