PTVS2-066C-H
Numărul produsului DigiKey
118-PTVS2-066C-HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-PTVS2-066C-HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-PTVS2-066C-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS2-066C-H
Descriere
TVS DIODE 66VWM 86VC 2DFN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
86V (tipic) Clemă 2000A (2kA) (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 2-DFN (8x6)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2000A (2kA) (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
Serie
Aplicații
De uz universal
Capacitanță la frecvență
1300pF la 10kHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
66V
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune - Străpungere (Min)
72V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
86V (tipic)