PRG18BB471MB1RB
Numărul produsului DigiKey
490-2473-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-2473-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-2473-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PRG18BB471MB1RB
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 10MA 0603
Descriere detaliată
Ceramic Siguranță resetabilă PTC 24V 10 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
PRG18BB471MB1RB Modele
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Tensiune - Max
24V
Grosime (Max)
0,037" (0,95mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
10 mA
Spațiu între derivații
Curent - Decuplare (It)
21 mA
Agenție de aprobare
UL
Curent - Max
60 mA
Număr produs de bază
Rezistență - 25°C (tipică)
470 Ohms