BLM15HD182BH1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM15HD182BH1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM15HD182BH1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM15HD182BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15HD182BH1D
Descriere
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Descriere detaliată
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 200mA 2Ohm
Modele EDA/CAD
BLM15HD182BH1D Modele
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2Ohm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
1.8 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)