PLT5BPH5013R1SNL
Numărul produsului DigiKey
490-10979-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10979-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10979-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PLT5BPH5013R1SNL
Descriere
CMC 1.8A 2LN 500 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 500 Ohms @ 10 MHz 1,8A DCR 22,1mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PLT5BPH5013R1SNL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
Murata Electronics
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Impedanță la frecvență
500 Ohms @ 10 MHz
Înălțime (Max)
0,197" (5,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,8A
Pachet/cutie
Vertical, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
22,1mOhm