PLT10HH1026R0PNL
PLT10HH1026R0PNL
Numărul produsului DigiKey
490-PLT10HH1026R0PNLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-PLT10HH1026R0PNLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-PLT10HH1026R0PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PLT10HH1026R0PNL
Descriere
CMC 6A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1 kOhms @ 10 MHz 6A DCR 8mOhm (tipic)
Modele EDA/CAD
PLT10HH1026R0PNL Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,508" L x 0,358" l (12,90mm x 9,10mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 10 MHz
Înălțime (Max)
0,370" (9,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
6A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
8mOhm (tipic)
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
100V