NFM18CC223R1C3D
Numărul produsului DigiKey
490-6966-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6966-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6966-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM18CC223R1C3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0603
Descriere detaliată
0.022 µF Condensator de intrare 16V 1 A 50mOhm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM18CC223R1C3D Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
0.022 µF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,028" (0,70mm)
Tensiune - Nominală
16V
Dimensiune filet
Curent
1 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm