BZV55-C27,115
Numărul produsului DigiKey
1727-4966-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-4966-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-4966-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZV55-C27,115
Descriere
DIODE ZENER 27V 500MW LLDS
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 27 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață LLDS; MiniMelf
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZV55-C27,115 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 18.9 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 200°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
LLDS; MiniMelf
Putere - Max
500 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms