NFM18CC101R1C3D
Numărul produsului DigiKey
490-6961-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6961-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6961-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM18CC101R1C3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 100PF 20% 16V 0603
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 pF Condensator de intrare 16V 500 mA 300mOhm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFM18CC101R1C3D Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Murata Electronics
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Alimentare
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Capacitanță
100 pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,028" (0,70mm)
Tensiune - Nominală
16V
Dimensiune filet
Curent
500 mA
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm