NFE61HT332Z2A9L
Numărul produsului DigiKey
490-6951-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6951-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6951-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFE61HT332Z2A9L
Descriere
FILTER LC(T) 3300PF SMD
Descriere detaliată
LC (tip T) Filtru EMI 3rd Comandă Trece-jos 1 Canal C = 3300pF 2 A 2706 (6816 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFE61HT332Z2A9L Modele
Curent
2 A
Valori
C = 3300pF
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tensiune - Nominală
100V
Pachet/cutie
2706 (6816 metric), Placă pentru PC 3
Mărime/Dimensiune
0,268" L x 0,063" l (6,80mm x 1,60mm)
Frecvență centrală/decuplare
Înălțime
0,075" (1,90mm)