NFE61HT101Z2A9L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NFE61HT101Z2A9L |
Descriere | FILTER LC(T) 100PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | LC (tip T) Filtru EMI 3rd Comandă Trece-jos 1 Canal C = 100pF 2 A 2706 (6816 metric), Placă pentru PC 3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | NFE61HT101Z2A9L Modele |
Categorie | Curent 2 A |
Producător Murata Electronics | Valori C = 100pF |
Serie | Protecție ESD Nu |
Stare piesă Activ | Aplicații – |
Tip Trece-jos | Tensiune - Nominală 100V |
Ordine filtru 3rd | Tip montare Montare pe suprafață |
Tehnologie LC (tip T) | Pachet/cutie 2706 (6816 metric), Placă pentru PC 3 |
Număr de canale 1 | Mărime/Dimensiune 0,268" L x 0,063" l (6,80mm x 1,60mm) |
Frecvență centrală/decuplare – | Înălțime 0,075" (1,90mm) |