ECASD61C107M012KA0
Numărul produsului DigiKey
490-ECASD61C107M012KA0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-ECASD61C107M012KA0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-ECASD61C107M012KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECASD61C107M012KA0
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Descriere detaliată
100 µF 16 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri 2917 (7343 metric) 12mOhm 2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.5 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
100 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
16 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
12mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C