ECASD31C476M040KA0
Numărul produsului DigiKey
490-ECASD31C476M040KA0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-ECASD31C476M040KA0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-ECASD31C476M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECASD31C476M040KA0
Descriere
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF 16 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri 2917 (7343 metric) 40mOhm 1000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECASD31C476M040KA0 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.6 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
47 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
16 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C