ECASD41E336M040KA0
Numărul produsului DigiKey
490-ECASD41E336M040KA0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-ECASD41E336M040KA0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-ECASD41E336M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECASD41E336M040KA0
Descriere
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Descriere detaliată
33 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri 2917 (7343 metric) 40mOhm 1000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECASD41E336M040KA0 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.6 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
33 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
25 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C