DLW32MH201XK2L
Numărul produsului DigiKey
490-18060-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18060-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18060-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW32MH201XK2L
Descriere
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 70mA DCR 4,8Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLW32MH201XK2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
200 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
70mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4,8Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V