ACM90V-701-2PL-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-4082-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-4082-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-4082-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM90V-701-2PL-TL00
Descriere
CMC 8A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
Modele EDA/CAD
ACM90V-701-2PL-TL00 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Activ
Grad
Automobile
Tip filtru
Linie alimentare
Calificare
AEC-Q200
Impedanță la frecvență
700 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,354" L x 0,276" l (9,00mm x 7,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
8A
Înălțime (Max)
0,177" (4,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Pachet/cutie
Orizontal, Derivație J 4
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V