DLP11SN331HL2L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 24.879
Fișă de date
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 330 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 6,13Ohm
DLP11SN331HL2L
Numărul produsului DigiKey
490-5149-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP11SN331HL2L
Descriere
CMC 80MA 2LN 330 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLP11SN331HL2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
330 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
80mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
6,13Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V