EXC-24CN601X
Numărul produsului DigiKey
P14215TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P14215CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P14215DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EXC-24CN601X
Descriere
CMC 200MA 2LN 600 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 600 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 900mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EXC-24CN601X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Pachet/cutie
0504 (1210 metric), Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
900mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V