BAS70LT1G
Numărul produsului DigiKey
BAS70LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS70LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70LT1G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT233
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 70 V 70mA Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
Modele EDA/CAD
BAS70LT1G Modele
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
2pF la 0V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Curent - Mediu rectificat (Io)
70mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA