DE11XRB150KA4BR01F poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 370
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 500
Fișă de date
În stoc: 0
În stoc: 0
15 pF ±10% 500V c.a. Condensator ceramic SL Radial, Disc
DE11XRB150KA4BR01F
Numărul produsului DigiKey
DE11XRB150KA4BR01F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DE11XRB150KA4BR01F
Descriere
CAP CER 15PF 500V SL RADIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DE11XRB150KA4BR01F Modele
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C