DE11XRA150KN4AQ01F poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 370
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 500
Fișă de date
În stoc: 0
În stoc: 0
15 pF ±10% 500V c.a. Condensator ceramic SL Radial, Disc
DE11XRA150KN4AQ01F
Numărul produsului DigiKey
490-16161-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16161-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
DE11XRA150KN4AQ01F
Descriere
CAP CER 15PF 500V SL RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DE11XRA150KN4AQ01F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
X1, Y1
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C