DE11XRA150KJ4BQ01F
Numărul produsului DigiKey
490-DE11XRA150KJ4BQ01F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DE11XRA150KJ4BQ01F
Descriere
CAP CER
Descriere detaliată
15 pF ±10% 500V c.a. Condensator ceramic SL Radial, Disc
Modele EDA/CAD
DE11XRA150KJ4BQ01F Modele
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C