BLM31PG500SN1L
Numărul produsului DigiKey
490-1055-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1055-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1055-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM31PG500SN1L
Descriere
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 4LN
Descriere detaliată
50 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 3,5A 15mOhm
Modele EDA/CAD
BLM31PG500SN1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
15mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
50 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
3,5A