TPS7A3001DGNR
Numărul produsului DigiKey
296-27750-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-27750-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-27750-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS7A3001DGNR
Descriere
IC REG LINEAR NEG ADJ 8-HVSSOP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Negativ Reglabil 1 Ieșire 200mA 8-HVSSOP
Modele EDA/CAD
TPS7A3001DGNR Modele
Curent - În repaus (Iq)
100 µA
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
950 µA
PSRR
72dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
-35V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
-1,18V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime) plăcuță expusă
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-HVSSOP
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 200mA