BLM21HE802SH1L
Numărul produsului DigiKey
490-BLM21HE802SH1LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM21HE802SH1LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM21HE802SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21HE802SH1L
Descriere
FERRITE BEAD 8 KOHM 0805 1LN
Descriere detaliată
8 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 650mA 700mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21HE802SH1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
700mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,057" (1,45mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
8 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
650mA