ALC2012-900-2P-T00
Numărul produsului DigiKey
445-ALC2012-900-2P-T00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ALC2012-900-2P-T00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ALC2012-900-2P-T00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ALC2012-900-2P-T00
Descriere
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 190mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ALC2012-900-2P-T00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
400mA
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
190mOhm