DF13A-5P-1.25H(51)
Numărul produsului DigiKey
H125990TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125990CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125990DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF13A-5P-1.25H(51)
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 5POS 1.25MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 5 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
DF13A-5P-1.25H(51) Modele
Înălțime izolație
0,142" (3,60mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Material contact
Alamă
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Culoare izolație
Bej
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
150V