BLM21HE122SH1L
Numărul produsului DigiKey
490-BLM21HE122SH1LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM21HE122SH1LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM21HE122SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21HE122SH1L
Descriere
FERRITE BEAD 1.2 KOHM 0805 1LN
Descriere detaliată
1.2 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 1,6A 110mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21HE122SH1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
110mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,057" (1,45mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
1.2 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
1,6A