EKC14-50-3P
Numărul produsului DigiKey
283-EKC14-50-3P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EKC14-50-3P
Descriere
FUSE EV 50A 1000VDC 3P TERM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50A – AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Cartuș Orificiu străpuns
Categorie
Timp de răspuns
Producător
Eaton - Electronics Division
Aplicații
Electric, Industrial
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Cutie
Clasă
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip siguranță
Cartuș
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50kA
Valoare nominală curent (Amp)
50A
Pachet/cutie
Cilindru cu cot radial
Valoare nominală tensiune - C.a.
Mărime/Dimensiune
0,589" diam. x 1,555" L (14,96mm x 39,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.0019 Ohms