BLM18HE152SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-16502-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16502-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16502-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18HE152SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Descriere detaliată
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 500mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18HE152SZ1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
500mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
1.5 kOhms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
500mA