BLM18AG102SN1D nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
TDK
În stoc: 125.763
Fișă de date
Direct
TDK
În stoc: 93.097
Fișă de date
Bourns Inc.
Similar
Würth Elektronik
Similar
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 450mA 500mOhm